Click
Chat
 
Du kan vedhæfte PDF, JPG, PNG, DOC(X), XLS(X) og TXT-filer. Klik på ikonet, vælg fil og vent til upload er færdig før du indsender eller uploader endnu en fil.
60
Vedhæft Send
Historik

Vælg chat via ovenstående menu
Luk reklame

      
side 1 / 82
Opret nyt indlægSorter: Nyeste|Bedste|Egne|Ulæste
















side 1 / 82
Opret nyt indlægSorter: Nyeste|Bedste|Egne|Ulæste



Analyser fra Aktieinfo

28/6 2012Zealand PharmaKøb

Sundhed - BEDSTE INDLÆG



AKTIEKURSER Sundhed

VWS.CO572,50+1,60%
NZYM B.CO357,00+1,19%
COLO B.CO584,50+0,86%
TRYG.CO152,90+0,53%
CHR.CO561,00+0,36%
GEN.CO1.261-2,25%
TDC.CO37,35-1,11%
WDH.CO183,10-0,65%
JYSK.CO359,00-0,55%
DANSKE.CO242,50-0,49%


ANBEFALINGER Sundhed