Click
Chat
 
Du kan vedhæfte PDF, JPG, PNG, DOC(X), XLS(X) og TXT-filer. Klik på ikonet, vælg fil og vent til upload er færdig før du indsender eller uploader endnu en fil.
60
Vedhæft Send
Historik

Vælg chat via ovenstående menu
Luk reklame

      
side 1 / 12
Opret nyt indlægSorter: Nyeste|Bedste|Egne|Ulæste








1 28/9 14:28 mads007 75858 SP Group

SPG.CO



















side 1 / 12
Opret nyt indlægSorter: Nyeste|Bedste|Egne|Ulæste



Materialer - BEDSTE INDLÆG



AKTIEKURSER Materialer

VWS.CO572,50+1,60%
NZYM B.CO357,00+1,19%
COLO B.CO584,50+0,86%
TRYG.CO152,90+0,53%
CHR.CO561,00+0,36%
GEN.CO1.261-2,25%
TDC.CO37,35-1,11%
WDH.CO183,10-0,65%
JYSK.CO359,00-0,55%
DANSKE.CO242,50-0,49%


ANBEFALINGER Materialer