Click
Chat
 
Du kan vedhæfte PDF, JPG, PNG, DOC(X), XLS(X) og TXT-filer. Klik på ikonet, vælg fil og vent til upload er færdig før du indsender eller uploader endnu en fil.
60
Vedhæft Send
Historik

Vælg chat via ovenstående menu
Luk reklame

      
side 1 / 31
Opret nyt indlægSorter: Nyeste|Bedste|Egne|Ulæste


















0 2/10 14:41 ntm 75862 Vestjysk Bank

VJBA.CO




0 25/4 22:20 Kadnil 75558 Mærkeligt afkast ?

GS


0 26/4 12:23 FelixTheCAT 75562 Valutakurstab måske?




side 1 / 31
Opret nyt indlægSorter: Nyeste|Bedste|Egne|Ulæste



Finans - BEDSTE INDLÆG



AKTIEKURSER Finans

VWS.CO572,50+1,60%
NZYM B.CO357,00+1,19%
COLO B.CO584,50+0,86%
TRYG.CO152,90+0,53%
CHR.CO561,00+0,36%
GEN.CO1.261-2,25%
TDC.CO37,35-1,11%
WDH.CO183,10-0,65%
JYSK.CO359,00-0,55%
DANSKE.CO242,50-0,49%


ANBEFALINGER Finans