Click
Chat
 
Du kan vedhæfte PDF, JPG, PNG, DOC(X), XLS(X) og TXT-filer. Klik på ikonet, vælg fil og vent til upload er færdig før du indsender eller uploader endnu en fil.
60
Vedhæft Send
Historik

Vælg chat via ovenstående menu
Luk reklame

      
side 1 / 46
Opret nyt indlægSorter: Nyeste|Bedste|Egne|Ulæste





1 22/2 14:12 Klarussen 76715 FLS

FLS




















side 1 / 46
Opret nyt indlægSorter: Nyeste|Bedste|Egne|Ulæste



Industri - BEDSTE INDLÆG



AKTIEKURSER Industri

VWS.CO572,50+1,60%
NZYM B.CO357,00+1,19%
COLO B.CO584,50+0,86%
TRYG.CO152,90+0,53%
CHR.CO561,00+0,36%
GEN.CO1.261-2,25%
TDC.CO37,35-1,11%
WDH.CO183,10-0,65%
JYSK.CO359,00-0,55%
DANSKE.CO242,50-0,49%


ANBEFALINGER Industri