Click
Chat
 
Du kan vedhæfte PDF, JPG, PNG, DOC(X), XLS(X) og TXT-filer. Klik på ikonet, vælg fil og vent til upload er færdig før du indsender eller uploader endnu en fil.
60
Vedhæft Send
Historik

Vælg chat via ovenstående menu
Luk reklame

      
side 1 / 32
Opret nyt indlægSorter: Nyeste|Bedste|Egne|Ulæste






















1 21/7 08:50 mads007 75711 G5 entertainment er kæmpekøb

G5EN.ST


1 16/8 09:27 mads007 75751 Håber i kom på. Er steget 40% på en mdr. Stadig et god..

0 16/8 10:12 steendp 75752 Hej Mads. Jeg købte, bla. med udgangspunkt i din an..

0 16/8 15:19 jespermh 75753 Hej Mads Jeg har også været med på turen fra 220 og ..

0 16/8 17:03 mads007 75756 Hej i to, dejligt at høre :-) I øvrigt endnu en fin..

0 29/8 10:01 Repsac 75791 Hej Mads, G5 Entertainment er super spændende, og som ..

0 29/8 11:53 mads007 75792 Sikke et kursridt, du har haft, tillykke med det :-)..

0 30/8 13:20 Repsac 75800 Jeg er ikke uenig med dig. Lige nu virker det lidt ..

0 13/9 16:40 kjergaard 75833 Hej Mads.tak fordi du deler ud af din ekspert viden..

0 15/9 10:43 mads007 75836 Hej Søren Jeg synes ikke der er en aktie, der st..

0 21/9 09:36 mads007 75847 AFFÄRSVÄRLDEN anbefaler sælg af G5 ent. Derfor er den ..

0 11/10 19:26 kjergaard 75890 Hej Mads Jeg er ikke vildt meget inde i Gaming akti..

0 12/10 20:31 mads007 75894 Hej Søren PUBG er ejet af en koreansk virksomhed, ..

0 13/10 15:27 kjergaard 75903 Ubisoft er det ikke rigtig man ikke kan købe den ..

0 13/10 15:42 mads007 75904 Jo, UBI handles i Paris. På nordnet kan du han..

0 13/10 08:10 Chrisves 75897 Hej Søren, Hvis jeg må tilføje mit besyv: PUBG er ..

0 13/10 08:53 mads007 75898 er det en børsnoteret virksomhed, der udgiver det..

0 13/10 09:34 Chrisves 75899 Det er Monolith Production, der har udviklet de..

1 13/10 09:42 mads007 75900 Ja, så er det ikke interessant for mig, da spi..



side 1 / 32
Opret nyt indlægSorter: Nyeste|Bedste|Egne|Ulæste



Teknologi - BEDSTE INDLÆG



AKTIEKURSER Teknologi

VWS.CO572,50+1,60%
NZYM B.CO357,00+1,19%
COLO B.CO584,50+0,86%
TRYG.CO152,90+0,53%
CHR.CO561,00+0,36%
GEN.CO1.261-2,25%
TDC.CO37,35-1,11%
WDH.CO183,10-0,65%
JYSK.CO359,00-0,55%
DANSKE.CO242,50-0,49%


ANBEFALINGER Teknologi