Click
Chat
 
Du kan vedhæfte PDF, JPG, PNG, DOC(X), XLS(X) og TXT-filer. Klik på ikonet, vælg fil og vent til upload er færdig før du indsender eller uploader endnu en fil.
60
Vedhæft Send
Historik

Vælg chat via ovenstående menu
Luk reklame

Q&A med Genmabs CEO, 4 March Kl. 16 Læs mere her
      
side 1 / 32
Opret nyt indlægSorter: Nyeste|Bedste|Egne|Ulæste














1 21/7 07:50 mads007 75711 G5 entertainment er kæmpekøb

G5EN.ST


1 16/8 08:27 mads007 75751 Håber i kom på. Er steget 40% på en mdr. Stadig et god..

0 16/8 09:12 steendp 75752 Hej Mads. Jeg købte, bla. med udgangspunkt i din an..

0 16/8 14:19 jespermh 75753 Hej Mads Jeg har også været med på turen fra 220 og ..

0 16/8 16:03 mads007 75756 Hej i to, dejligt at høre :-) I øvrigt endnu en fin..

0 29/8 09:01 Repsac 75791 Hej Mads, G5 Entertainment er super spændende, og som ..

0 29/8 10:53 mads007 75792 Sikke et kursridt, du har haft, tillykke med det :-)..

0 30/8 12:20 Repsac 75800 Jeg er ikke uenig med dig. Lige nu virker det lidt ..

0 13/9 15:40 kjergaard 75833 Hej Mads.tak fordi du deler ud af din ekspert viden..

0 15/9 09:43 mads007 75836 Hej Søren Jeg synes ikke der er en aktie, der st..

0 21/9 08:36 mads007 75847 AFFÄRSVÄRLDEN anbefaler sælg af G5 ent. Derfor er den ..

0 11/10 18:26 kjergaard 75890 Hej Mads Jeg er ikke vildt meget inde i Gaming akti..

0 12/10 19:31 mads007 75894 Hej Søren PUBG er ejet af en koreansk virksomhed, ..

0 13/10 14:27 kjergaard 75903 Ubisoft er det ikke rigtig man ikke kan købe den ..

0 13/10 14:42 mads007 75904 Jo, UBI handles i Paris. På nordnet kan du han..

0 13/10 07:10 Chrisves 75897 Hej Søren, Hvis jeg må tilføje mit besyv: PUBG er ..

0 13/10 07:53 mads007 75898 er det en børsnoteret virksomhed, der udgiver det..

0 13/10 08:34 Chrisves 75899 Det er Monolith Production, der har udviklet de..

1 13/10 08:42 mads007 75900 Ja, så er det ikke interessant for mig, da spi..






side 1 / 32
Opret nyt indlægSorter: Nyeste|Bedste|Egne|Ulæste



Teknologi - BEDSTE INDLÆG



AKTIEKURSER Teknologi

VWS.CO572,50+1,60%
NZYM B.CO357,00+1,19%
COLO B.CO584,50+0,86%
TRYG.CO152,90+0,53%
CHR.CO561,00+0,36%
GEN.CO1.261-2,25%
TDC.CO37,35-1,11%
WDH.CO183,10-0,65%
JYSK.CO359,00-0,55%
DANSKE.CO242,50-0,49%


ANBEFALINGER Teknologi