Click
Chat
 
Du kan vedhæfte PDF, JPG, PNG, DOC(X), XLS(X) og TXT-filer. Klik på ikonet, vælg fil og vent til upload er færdig før du indsender eller uploader endnu en fil.
60
Vedhæft Send
Historik

Vælg chat via ovenstående menu
Luk reklame

      
side 1 / 35
Opret nyt indlægSorter: Nyeste|Bedste|Egne|Ulæste
















0 1/11 12:48 Rodion 73528 FRO & FRNT

FRO.OL







3 25/4 17:07 doodha 72206 Greentech - på sporet af fair værdi

GES.CO


2 25/4 18:50 doodha 72207 Jeg skal måske lige tilføje, at jeg ikke har indtryk a..

1 25/4 19:44 Mackeith 72208 Hej Doodha. Tillad mig et par enkelte kommentarer...

1 25/4 20:23 doodha 72209 Vi er vist mere enige end uenige. Jeg har ikke dir..

0 27/4 10:41 kryler 72213 Doodha hvis du bliver kaldt dum på EI ( det har jeg ..

4 25/4 21:26 IFTA.dk 72210 GES har målt over 500 handelsdage en gennemsnitlig han..

1 25/4 22:48 doodha 72211 Jeg vedlægger lige artiklen fra Aktieugebrevet - det k..

3 27/4 09:14 Repsac 72212 Blot et tænkt eksempel. Hvad nu hvis prissætningen af ..

2 27/4 19:02 doodha 72214 Ja måske... Der er flere mulige del-forklaringer på ..

1 29/4 17:06 doodha 72227 Sidste indlæg leder tanken hen på, om det måske kun..

1 11/5 19:51 doodha 72328 Der er for resten en ting mere: Kontant-beholdningen. ..

0 12/5 18:56 doodha 72354 Ifølge reglerne i selskabsloven skal et selskab have..

0 14/5 22:30 Mackeith 72376 Hej Doodha. Måske til din forbavselse; men jeg er..

0 15/5 14:00 doodha 72382 Jeg havde det godt på fornemmelsen, Mackeith - du..

0 13/5 14:55 doodha 72367 Overraskelsen i kvartalsregnskabet er for mig at se ..

0 14/5 20:31 doodha 72375 I forbindelse med Q1 er der også præsentationen for..

0 19/5 19:43 doodha 72440 Som andre i branchen lånefinancierer Greentech sine ..

0 20/5 11:21 doodha 72444 Jeg fik en idé til, hvordan man kommer omkring det ..

1 20/5 12:41 BiopOrBust 72445 jeg har også en idé: Kom ud af den aktie så hurti..

0 20/5 16:12 Occam 72446 For mig er det største problem med GES: Hvorfor..

0 10/7 15:21 Hovgesen 72722 Er det bare mig, eller er der meget robothande..

2 9/8 20:41 doodha 72877 Der flages: http://greentech.dk/wp-content/u..

2 10/8 14:47 Hovgesen 72881 Super at hører fra dig igen doodha :-) Det..

1 10/8 17:45 doodha 72882 Tak for det, Hovgesen. Jeg tror også sn..

2 28/8 16:13 doodha 73028 Lad mig slå en sløjfe på denne teori - fra..

1 29/8 10:10 IFTA.dk 73031 doodha, du får da lige mæglerbevægelser ..

1 4/9 20:02 doodha 73111 Jeg har stærkt på fornemmelsen, at der e..

1 18/8 19:21 doodha 72960 Hej @BiopOrBust Ikke for at være fræk, men jeg..

1 29/8 18:24 BiopOrBust 73036 Selvfølgelig er det for at være fræk - og det ..

1 29/8 19:36 doodha 73037 Det glæder mig, at du ikke er gået bort i ne..

0 4/9 23:18 bikube 73113 doodha - du har vel bemærket, hvor langt n..

1 5/9 11:59 doodha 73114 Ja - det er især tilfældet i de nordiske..

2 5/9 14:43 doodha 73116 For at svare lidt mere uddybende, så han..

3 9/9 22:40 doodha 73167 Her er lidt om de nye polske støtteordn..

2 21/9 18:46 doodha 73240 For 10 dage siden fik GES' polske dat..

0 22/9 20:21 doodha 73250 Måske er det vigtigste i de nævnte ..

0 23/9 18:36 doodha 73258 Lad mig følge op på noget som jeg t..

0 15/10 18:41 doodha 73405 Lad mig give en update: Greentech's..

1 29/9 20:40 doodha 73328 Hej Bikube Mon ikke VW-skandalen kan vær..

1 15/10 19:53 bikube 73406 Jeg tror ikke ikke på det. Vi må da håb..

0 15/10 20:37 doodha 73407 I Polen kan der tjenes penge. Referen..

1 23/10 20:09 doodha 73483 Meget afhænger af det polske parlam..

1 13/12 14:31 doodha 73848 Så fik verden en klima-aftale. Den ..

1 9/1 12:49 doodha 74046 Jeg blev ret overrasket over denne ..

1 10/1 22:38 doodha 74059 I et mere langsigtet perspektiv hav..

0 19/1 15:08 doodha 74113 Man kan let overse noget, når oplys..




side 1 / 35
Opret nyt indlægSorter: Nyeste|Bedste|Egne|Ulæste



Infrastruktur - BEDSTE INDLÆG



AKTIEKURSER Infrastruktur

VWS.CO572,50+1,60%
NZYM B.CO357,00+1,19%
COLO B.CO584,50+0,86%
TRYG.CO152,90+0,53%
CHR.CO561,00+0,36%
GEN.CO1.261-2,25%
TDC.CO37,35-1,11%
WDH.CO183,10-0,65%
JYSK.CO359,00-0,55%
DANSKE.CO242,50-0,49%


ANBEFALINGER Infrastruktur