Click
Chat
 
Du kan vedhæfte PDF, JPG, PNG, DOC(X), XLS(X) og TXT-filer. Klik på ikonet, vælg fil og vent til upload er færdig før du indsender eller uploader endnu en fil.
60
Vedhæft Send
Historik

Vælg chat via ovenstående menu
Luk reklame

Q&A med Genmabs CEO, 4 March Kl. 16 Læs mere her
      
side 1 / 35
Opret nyt indlægSorter: Nyeste|Bedste|Egne|Ulæste
















0 1/11 11:48 Rodion 73528 FRO & FRNT

FRO.OL







3 25/4 16:07 doodha 72206 Greentech - på sporet af fair værdi

GES.CO


2 25/4 17:50 doodha 72207 Jeg skal måske lige tilføje, at jeg ikke har indtryk a..

1 25/4 18:44 Mackeith 72208 Hej Doodha. Tillad mig et par enkelte kommentarer...

1 25/4 19:23 doodha 72209 Vi er vist mere enige end uenige. Jeg har ikke dir..

0 27/4 09:41 kryler 72213 Doodha hvis du bliver kaldt dum på EI ( det har jeg ..

4 25/4 20:26 IFTA.dk 72210 GES har målt over 500 handelsdage en gennemsnitlig han..

1 25/4 21:48 doodha 72211 Jeg vedlægger lige artiklen fra Aktieugebrevet - det k..

3 27/4 08:14 Repsac 72212 Blot et tænkt eksempel. Hvad nu hvis prissætningen af ..

2 27/4 18:02 doodha 72214 Ja måske... Der er flere mulige del-forklaringer på ..

1 29/4 16:06 doodha 72227 Sidste indlæg leder tanken hen på, om det måske kun..

1 11/5 18:51 doodha 72328 Der er for resten en ting mere: Kontant-beholdningen. ..

0 12/5 17:56 doodha 72354 Ifølge reglerne i selskabsloven skal et selskab have..

0 14/5 21:30 Mackeith 72376 Hej Doodha. Måske til din forbavselse; men jeg er..

0 15/5 13:00 doodha 72382 Jeg havde det godt på fornemmelsen, Mackeith - du..

0 13/5 13:55 doodha 72367 Overraskelsen i kvartalsregnskabet er for mig at se ..

0 14/5 19:31 doodha 72375 I forbindelse med Q1 er der også præsentationen for..

0 19/5 18:43 doodha 72440 Som andre i branchen lånefinancierer Greentech sine ..

0 20/5 10:21 doodha 72444 Jeg fik en idé til, hvordan man kommer omkring det ..

1 20/5 11:41 BiopOrBust 72445 jeg har også en idé: Kom ud af den aktie så hurti..

0 20/5 15:12 Occam 72446 For mig er det største problem med GES: Hvorfor..

0 10/7 14:21 Hovgesen 72722 Er det bare mig, eller er der meget robothande..

2 9/8 19:41 doodha 72877 Der flages: http://greentech.dk/wp-content/u..

2 10/8 13:47 Hovgesen 72881 Super at hører fra dig igen doodha :-) Det..

1 10/8 16:45 doodha 72882 Tak for det, Hovgesen. Jeg tror også sn..

2 28/8 15:13 doodha 73028 Lad mig slå en sløjfe på denne teori - fra..

1 29/8 09:10 IFTA.dk 73031 doodha, du får da lige mæglerbevægelser ..

1 4/9 19:02 doodha 73111 Jeg har stærkt på fornemmelsen, at der e..

1 18/8 18:21 doodha 72960 Hej @BiopOrBust Ikke for at være fræk, men jeg..

1 29/8 17:24 BiopOrBust 73036 Selvfølgelig er det for at være fræk - og det ..

1 29/8 18:36 doodha 73037 Det glæder mig, at du ikke er gået bort i ne..

0 4/9 22:18 bikube 73113 doodha - du har vel bemærket, hvor langt n..

1 5/9 10:59 doodha 73114 Ja - det er især tilfældet i de nordiske..

2 5/9 13:43 doodha 73116 For at svare lidt mere uddybende, så han..

3 9/9 21:40 doodha 73167 Her er lidt om de nye polske støtteordn..

2 21/9 17:46 doodha 73240 For 10 dage siden fik GES' polske dat..

0 22/9 19:21 doodha 73250 Måske er det vigtigste i de nævnte ..

0 23/9 17:36 doodha 73258 Lad mig følge op på noget som jeg t..

0 15/10 17:41 doodha 73405 Lad mig give en update: Greentech's..

1 29/9 19:40 doodha 73328 Hej Bikube Mon ikke VW-skandalen kan vær..

1 15/10 18:53 bikube 73406 Jeg tror ikke ikke på det. Vi må da håb..

0 15/10 19:37 doodha 73407 I Polen kan der tjenes penge. Referen..

1 23/10 19:09 doodha 73483 Meget afhænger af det polske parlam..

1 13/12 13:31 doodha 73848 Så fik verden en klima-aftale. Den ..

1 9/1 11:49 doodha 74046 Jeg blev ret overrasket over denne ..

1 10/1 21:38 doodha 74059 I et mere langsigtet perspektiv hav..

0 19/1 14:08 doodha 74113 Man kan let overse noget, når oplys..




side 1 / 35
Opret nyt indlægSorter: Nyeste|Bedste|Egne|Ulæste



Infrastruktur - BEDSTE INDLÆG



AKTIEKURSER Infrastruktur

VWS.CO572,50+1,60%
NZYM B.CO357,00+1,19%
COLO B.CO584,50+0,86%
TRYG.CO152,90+0,53%
CHR.CO561,00+0,36%
GEN.CO1.261-2,25%
TDC.CO37,35-1,11%
WDH.CO183,10-0,65%
JYSK.CO359,00-0,55%
DANSKE.CO242,50-0,49%


ANBEFALINGER Infrastruktur