Click
Chat
 
Du kan vedhæfte PDF, JPG, PNG, DOC(X), XLS(X) og TXT-filer. Klik på ikonet, vælg fil og vent til upload er færdig før du indsender eller uploader endnu en fil.
60
Vedhæft Send
Historik

Vælg chat via ovenstående menu
Luk reklame

      
side 1 / 389
Opret nyt indlægSorter: Nyeste|Bedste|Egne|Ulæste






0 12/7 09:31 Interface 76903 Genovis AB






















side 1 / 389
Opret nyt indlægSorter: Nyeste|Bedste|Egne|Ulæste



FA - BEDSTE INDLÆG



AKTIEKURSER ALLE

VWS.CO572,50+1,60%
NZYM B.CO357,00+1,19%
COLO B.CO584,50+0,86%
TRYG.CO152,90+0,53%
CHR.CO561,00+0,36%
GEN.CO1.261-2,25%
TDC.CO37,35-1,11%
WDH.CO183,10-0,65%
JYSK.CO359,00-0,55%
DANSKE.CO242,50-0,49%


ANBEFALINGER ALLE