Click
Chat
 
Du kan vedhæfte PDF, JPG, PNG, DOC(X), XLS(X) og TXT-filer. Klik på ikonet, vælg fil og vent til upload er færdig før du indsender eller uploader endnu en fil.
60
Vedhæft Send
Historik

Vælg chat via ovenstående menu
Luk reklame

      
side 1 / 19
Opret nyt indlægSorter: Nyeste|Bedste|Egne|Ulæste









0 15/10 12:32 move 75908 Argentina



















side 1 / 19
Opret nyt indlægSorter: Nyeste|Bedste|Egne|Ulæste



Makro - BEDSTE INDLÆG

Lagerbeskatning
25/7 2019 11:37, Spekulant.dk 4


Lagerbeskatning
25/7 2019 11:37, Spekulant.dk 4

AKTIEKURSER ALLE

VWS.CO572,50+1,60%
NZYM B.CO357,00+1,19%
COLO B.CO584,50+0,86%
TRYG.CO152,90+0,53%
CHR.CO561,00+0,36%
GEN.CO1.261-2,25%
TDC.CO37,35-1,11%
WDH.CO183,10-0,65%
JYSK.CO359,00-0,55%
DANSKE.CO242,50-0,49%


ANBEFALINGER ALLE