Click
Chat
 
Du kan vedhæfte PDF, JPG, PNG, DOC(X), XLS(X) og TXT-filer. Klik på ikonet, vælg fil og vent til upload er færdig før du indsender eller uploader endnu en fil.
60
Vedhæft Send
Historik

Vælg chat via ovenstående menu
Luk reklame

Q&A med Genmabs CEO, 4 March Kl. 16 Læs mere her
      
side 1 / 1
Opret nyt indlægSorter: Nyeste|Bedste|Egne|Ulæste

0 29/10 16:39 Ralph Rezende Larsen 76436 Test






0 3/2 20:56 nfø 74193 Bear flag i US-Dollar









1 19/11 11:22 JacobVigsø 67122 Bitcoin


3 19/11 11:42 actdk 67123 Det gør det hvert fald svært at tage den seriøst som b..

0 19/11 12:31 JacobVigsø 67124 Det er vel også kun, fordi at den bliver brugt som b..

0 19/11 13:08 TeamGarlic 67126 Europol forsøger at knække krypteringen i TOR-netvæ..

0 19/11 13:34 JacobVigsø 67127 Ville hellere ikke selv sætte penge i bitcoins, d..

0 19/11 14:31 TeamGarlic 67128 Bare det er "illegal" valuta og svær at spore, ..

0 19/11 20:05 JacobVigsø 67135 Ja det har du vel ret i :) Men det betyder v..

1 19/11 16:36 chrhall 67130 BitCoins og anden krypto-valuta bevæger sig i et gråom..

0 19/11 21:45 Kristensen 67139 Politikerne er begyndt at gå i offensiven mod bl.a. ..

0 20/11 02:39 JacobVigsø 67147 Det vil USA og brugerne af TOR aldrig tillade, TOR ..

0 20/11 08:22 chrhall 67149 De danske internetselskaber ville heller aldrig t..

0 20/11 12:16 nethinde 67154 Staterne har brug for at trykke penge, og de ha..

1 26/11 21:50 actdk 67216 http://www.mebanefaber.com/2013/11/26/bitcoin-vs-south..

0 27/11 06:45 XJK 67218 Har man så også har en virtuel farvepatron, der kan gø..

0 27/11 08:36 chrhall 67219 Nej, bitcoins og transaktionerne kan ikke spores. Så..

0 3/12 11:45 Bitcoin 67252 Bitcoin er kommet for at blive. Guld 2.0 er her og ..

0 3/12 11:51 chrhall 67253 Krypto-valuta er måske kommet for at blive, men b..

0 3/12 11:53 Bitcoin 67254 Napster og limeware var ikke systemer som havde..

0 3/12 12:00 chrhall 67255 Jeg synes det er fint du prøver med lidt SEO r..

0 3/12 12:08 Bitcoin 67256 Mening med linket er at give folk som dig in..

0 3/12 12:41 chrhall 67257 Læste du det jeg skrev? Som jeg skrev, tr..

0 3/12 12:48 Bitcoin 67259 Det sidste du skrev her kan jeg kun være..

0 3/12 20:03 pete44.5 67261 hmmm hvor mange bitcoins er saa i omloe..

0 3/12 21:26 JannikN 67262 Jeg synes personligt at konceptet er super spændende, ..















side 1 / 1
Opret nyt indlægSorter: Nyeste|Bedste|Egne|Ulæste



Valuta - BEDSTE INDLÆG



AKTIEKURSER ALLE

VWS.CO572,50+1,60%
NZYM B.CO357,00+1,19%
COLO B.CO584,50+0,86%
TRYG.CO152,90+0,53%
CHR.CO561,00+0,36%
GEN.CO1.261-2,25%
TDC.CO37,35-1,11%
WDH.CO183,10-0,65%
JYSK.CO359,00-0,55%
DANSKE.CO242,50-0,49%


ANBEFALINGER ALLE