Click
Chat
 
Du kan vedhæfte PDF, JPG, PNG, DOC(X), XLS(X) og TXT-filer. Klik på ikonet, vælg fil og vent til upload er færdig før du indsender eller uploader endnu en fil.
60
Vedhæft Send
Historik

Vælg chat via ovenstående menu
Luk reklame

      
side 1 / 1
Opret nyt indlægSorter: Nyeste|Bedste|Egne|Ulæste

0 29/10 17:39 Ralph Rezende Larsen 76436 Test






0 3/2 21:56 nfø 74193 Bear flag i US-Dollar









1 19/11 12:22 JacobVigsø 67122 Bitcoin


3 19/11 12:42 actdk 67123 Det gør det hvert fald svært at tage den seriøst som b..

0 19/11 13:31 JacobVigsø 67124 Det er vel også kun, fordi at den bliver brugt som b..

0 19/11 14:08 TeamGarlic 67126 Europol forsøger at knække krypteringen i TOR-netvæ..

0 19/11 14:34 JacobVigsø 67127 Ville hellere ikke selv sætte penge i bitcoins, d..

0 19/11 15:31 TeamGarlic 67128 Bare det er "illegal" valuta og svær at spore, ..

0 19/11 21:05 JacobVigsø 67135 Ja det har du vel ret i :) Men det betyder v..

1 19/11 17:36 chrhall 67130 BitCoins og anden krypto-valuta bevæger sig i et gråom..

0 19/11 22:45 Kristensen 67139 Politikerne er begyndt at gå i offensiven mod bl.a. ..

0 20/11 03:39 JacobVigsø 67147 Det vil USA og brugerne af TOR aldrig tillade, TOR ..

0 20/11 09:22 chrhall 67149 De danske internetselskaber ville heller aldrig t..

0 20/11 13:16 nethinde 67154 Staterne har brug for at trykke penge, og de ha..

1 26/11 22:50 actdk 67216 http://www.mebanefaber.com/2013/11/26/bitcoin-vs-south..

0 27/11 07:45 XJK 67218 Har man så også har en virtuel farvepatron, der kan gø..

0 27/11 09:36 chrhall 67219 Nej, bitcoins og transaktionerne kan ikke spores. Så..

0 3/12 12:45 Bitcoin 67252 Bitcoin er kommet for at blive. Guld 2.0 er her og ..

0 3/12 12:51 chrhall 67253 Krypto-valuta er måske kommet for at blive, men b..

0 3/12 12:53 Bitcoin 67254 Napster og limeware var ikke systemer som havde..

0 3/12 13:00 chrhall 67255 Jeg synes det er fint du prøver med lidt SEO r..

0 3/12 13:08 Bitcoin 67256 Mening med linket er at give folk som dig in..

0 3/12 13:41 chrhall 67257 Læste du det jeg skrev? Som jeg skrev, tr..

0 3/12 13:48 Bitcoin 67259 Det sidste du skrev her kan jeg kun være..

0 3/12 21:03 pete44.5 67261 hmmm hvor mange bitcoins er saa i omloe..

0 3/12 22:26 JannikN 67262 Jeg synes personligt at konceptet er super spændende, ..















side 1 / 1
Opret nyt indlægSorter: Nyeste|Bedste|Egne|Ulæste



Valuta - BEDSTE INDLÆG



AKTIEKURSER ALLE

VWS.CO572,50+1,60%
NZYM B.CO357,00+1,19%
COLO B.CO584,50+0,86%
TRYG.CO152,90+0,53%
CHR.CO561,00+0,36%
GEN.CO1.261-2,25%
TDC.CO37,35-1,11%
WDH.CO183,10-0,65%
JYSK.CO359,00-0,55%
DANSKE.CO242,50-0,49%


ANBEFALINGER ALLE