Click
Chat
 
Du kan vedhæfte PDF, JPG, PNG, DOC(X), XLS(X) og TXT-filer. Klik på ikonet, vælg fil og vent til upload er færdig før du indsender eller uploader endnu en fil.
60
Vedhæft Send
Historik

Vælg chat via ovenstående menu
Luk reklame

Q&A med Genmabs CEO, 4 March Kl. 16 Læs mere her
      
side 1 / 1
Opret nyt indlægSorter: Nyeste|Bedste|Egne|Ulæste









4 24/3 15:53 akademikeren 40515 ProInvestor indgår aftale med Loan Sensor


5 24/3 16:53 malurt 40521 15% rabat på noget man overhovedet ikke bør betale for..

0 24/3 16:57 akademikeren 40522 What? Organiseret tyveri? Det giver jo slet ingen me..

2 24/3 17:02 malurt 40523 79 kr om måneden for noget enhver bank og kreditfor..

3 24/3 17:08 akademikeren 40524 Det er under ansvar hvis man kalder andre en tyv...

1 24/3 17:11 malurt 40526 Jeg skriver ikke noget jeg ikke vil stå til ans..

2 24/3 17:08 troldmanden 40525 Hej Malurt Nu er jeg ikke selv den heldige vinde..

0 24/3 21:43 Bryan 40537 Det er der måske nok, men er "hr og fru Hansen"..

9 24/3 17:43 Kristensen 40528 Erhver der har en ordentlig bankrådgiver/realkreditråd..

2 24/3 17:46 Kristensen 40529 ^^Men fint nok at PI tilbyder det, hvis nogle kunne ..

2 24/3 17:58 nohope 40530 Hvad med et abonnement på Papersensor ? De overvåger v..

5 24/3 18:27 Hegu 40534 Godt tiltag af PI og selvfølgeligt også godt med en de..

11 24/3 21:28 LoanSensor 40536 Til de herres behagelige information LoanSensor r..

3 24/3 22:32 Fiskemanden 40541 Tak for svar! Trods at det selvfølgelig også er en ..

1 24/3 23:15 malurt 40548 Lad os koge det ned: For minimum 79 kr. om måned..

1 24/3 23:24 MaxProfit 40549 Hej Malurt.Sørgeligt at se du er røget med på gyn..

2 24/3 23:52 malurt 40550 Ærlig talt er det mere sørgelige, at du som ans..

0 25/3 06:42 MaxProfit 40553 Jeg formoder dette selv i din teminologi med r..

1 25/3 09:51 malurt 40565 Jeg kunne og kan stadig ikke læse dit indlæg..

1 25/3 06:26 Franquin 40552 Det er fint, at du skriver i din profil at du e..

1 24/3 22:06 Franquin 40538 Nu er det rart at der er plads til forskellige menin..

0 24/3 22:27 cyber 40540 Til din orientering http://ww..

3 24/3 22:39 cyber 40542 Er det da ikke bedøvende, hvem der har investeret i..

3 24/3 22:45 Franquin 40543 Det er for mig ret vigtigt om opbakningen til aka..

1 24/3 23:04 cyber 40546 Har du nogensinde spurgt på EI, om debattørerne..

1 25/3 06:16 Franquin 40551 Nu synes jeg du løber tør for argumenter, når ..

1 25/3 08:50 Hegu 40561 Franquin....jeg var den første, som satte et..

0 25/3 09:34 johnsen 40564 ha ha, direktøren ligner også en der passe..

1 25/3 10:29 vouskootia 40571 Cut fra ProInvestors brugerbetingelser: 2. Fo..

2 25/3 10:47 Hegu 40574 Det var vist kun Malurts sprogbrug med "tyve..

2 26/3 23:57 AnalyseThat 40625 Nydelig norsk definition: http://no.wikipe..

2 24/3 23:12 Fiskemanden 40547 Hmmmmmm...??????? Tjaaaa !!!!!! Det er nu nok ..

6 25/3 08:36 johnsen 40558 Lidt generelt. Lad nu være med at have den store be..

1 25/3 13:24 freja 40589 Denne diskussion som foregåre er meget underlig. Hvem ..




side 1 / 1
Opret nyt indlægSorter: Nyeste|Bedste|Egne|Ulæste



Bolig - BEDSTE INDLÆG



AKTIEKURSER ALLE

VWS.CO572,50+1,60%
NZYM B.CO357,00+1,19%
COLO B.CO584,50+0,86%
TRYG.CO152,90+0,53%
CHR.CO561,00+0,36%
GEN.CO1.261-2,25%
TDC.CO37,35-1,11%
WDH.CO183,10-0,65%
JYSK.CO359,00-0,55%
DANSKE.CO242,50-0,49%


ANBEFALINGER ALLE