Click
Chat
 
Du kan vedhæfte PDF, JPG, PNG, DOC(X), XLS(X) og TXT-filer. Klik på ikonet, vælg fil og vent til upload er færdig før du indsender eller uploader endnu en fil.
60
Vedhæft Send
Historik

Vælg chat via ovenstående menu
Luk reklame

      
side 1 / 1
Opret nyt indlægSorter: Nyeste|Bedste|Egne|Ulæste









4 24/3 16:53 akademikeren 40515 ProInvestor indgår aftale med Loan Sensor


5 24/3 17:53 malurt 40521 15% rabat på noget man overhovedet ikke bør betale for..

0 24/3 17:57 akademikeren 40522 What? Organiseret tyveri? Det giver jo slet ingen me..

2 24/3 18:02 malurt 40523 79 kr om måneden for noget enhver bank og kreditfor..

3 24/3 18:08 akademikeren 40524 Det er under ansvar hvis man kalder andre en tyv...

1 24/3 18:11 malurt 40526 Jeg skriver ikke noget jeg ikke vil stå til ans..

2 24/3 18:08 troldmanden 40525 Hej Malurt Nu er jeg ikke selv den heldige vinde..

0 24/3 22:43 Bryan 40537 Det er der måske nok, men er "hr og fru Hansen"..

9 24/3 18:43 Kristensen 40528 Erhver der har en ordentlig bankrådgiver/realkreditråd..

2 24/3 18:46 Kristensen 40529 ^^Men fint nok at PI tilbyder det, hvis nogle kunne ..

2 24/3 18:58 nohope 40530 Hvad med et abonnement på Papersensor ? De overvåger v..

5 24/3 19:27 Hegu 40534 Godt tiltag af PI og selvfølgeligt også godt med en de..

11 24/3 22:28 LoanSensor 40536 Til de herres behagelige information LoanSensor r..

3 24/3 23:32 Fiskemanden 40541 Tak for svar! Trods at det selvfølgelig også er en ..

1 25/3 00:15 malurt 40548 Lad os koge det ned: For minimum 79 kr. om måned..

1 25/3 00:24 MaxProfit 40549 Hej Malurt.Sørgeligt at se du er røget med på gyn..

2 25/3 00:52 malurt 40550 Ærlig talt er det mere sørgelige, at du som ans..

0 25/3 07:42 MaxProfit 40553 Jeg formoder dette selv i din teminologi med r..

1 25/3 10:51 malurt 40565 Jeg kunne og kan stadig ikke læse dit indlæg..

1 25/3 07:26 Franquin 40552 Det er fint, at du skriver i din profil at du e..

1 24/3 23:06 Franquin 40538 Nu er det rart at der er plads til forskellige menin..

0 24/3 23:27 cyber 40540 Til din orientering http://ww..

3 24/3 23:39 cyber 40542 Er det da ikke bedøvende, hvem der har investeret i..

3 24/3 23:45 Franquin 40543 Det er for mig ret vigtigt om opbakningen til aka..

1 25/3 00:04 cyber 40546 Har du nogensinde spurgt på EI, om debattørerne..

1 25/3 07:16 Franquin 40551 Nu synes jeg du løber tør for argumenter, når ..

1 25/3 09:50 Hegu 40561 Franquin....jeg var den første, som satte et..

0 25/3 10:34 johnsen 40564 ha ha, direktøren ligner også en der passe..

1 25/3 11:29 vouskootia 40571 Cut fra ProInvestors brugerbetingelser: 2. Fo..

2 25/3 11:47 Hegu 40574 Det var vist kun Malurts sprogbrug med "tyve..

2 27/3 00:57 AnalyseThat 40625 Nydelig norsk definition: http://no.wikipe..

2 25/3 00:12 Fiskemanden 40547 Hmmmmmm...??????? Tjaaaa !!!!!! Det er nu nok ..

6 25/3 09:36 johnsen 40558 Lidt generelt. Lad nu være med at have den store be..

1 25/3 14:24 freja 40589 Denne diskussion som foregåre er meget underlig. Hvem ..




side 1 / 1
Opret nyt indlægSorter: Nyeste|Bedste|Egne|Ulæste



Bolig - BEDSTE INDLÆG



AKTIEKURSER ALLE

VWS.CO572,50+1,60%
NZYM B.CO357,00+1,19%
COLO B.CO584,50+0,86%
TRYG.CO152,90+0,53%
CHR.CO561,00+0,36%
GEN.CO1.261-2,25%
TDC.CO37,35-1,11%
WDH.CO183,10-0,65%
JYSK.CO359,00-0,55%
DANSKE.CO242,50-0,49%


ANBEFALINGER ALLE