Click
Chat
 
Du kan vedhæfte PDF, JPG, PNG, DOC(X), XLS(X) og TXT-filer. Klik på ikonet, vælg fil og vent til upload er færdig før du indsender eller uploader endnu en fil.
60
Vedhæft Send
Historik

Vælg chat via ovenstående menu
Luk reklame

      
side 2 / 555
Opret nyt indlægSorter: Nyeste|Bedste|Egne|Ulæste




















2 18/6 10:55 Match 84735 North Media - kursturbulens tirsdag


4 18/6 13:48 NielsC 84738 Det er en risiko - enig. Men, for der er et meget stor..

5 18/6 14:05 NielsC 84739 I øvrigt har North Media lige gennemført en investor..

0 18/6 14:12 koden 84740 Lad falde hvad ikke kan stå... eller lidt mere konkret..

2 18/6 14:24 NielsC 84741 Hvis forbrugeren træffer beslutning om køb af en var..

1 18/6 15:00 koden 84742 Holdningen i samfundet er at man skal spare på ress..

3 18/6 15:20 NielsC 84743 Jeg er for så vidt enig i, at det ikke holder i l..

3 19/6 14:56 NielsC 84755 Rent politik: Nu er de radikale ude sammen med..

2 22/6 11:43 NielsC 84789 Ifølge mine beregninger har NM's værdipapirer pr. 19/6..

2 22/6 12:36 TMSF 84791 Kan pengene fra salget af Vestas ikke være placeret ..

2 22/6 13:28 NielsC 84793 Nej. Alle tre positioner fremgik også i årsrapporte..

2 22/6 13:36 TMSF 84794 Okaaay, interessant! Ja, så ligger der jo alt and..

3 22/6 15:38 NielsC 84797 Det er jo ren spekulation hvad NM vælger at inv..

1 23/6 10:25 TMSF 84806 Enig. Omvendt, synes jeg, at North Media fakti..

2 22/6 13:03 TMSF 84792 Tak for link til præsentationen fra 18. juni: Disse..

2 26/6 16:59 NielsC 84840 Ikke helt ringe analyse af selskabet :-) Opjusterin..

1 26/6 17:46 TMSF 84843 Reelt en vild opjustering. Rundt regnet 30-50 % mer..

3 26/6 18:45 NielsC 84845 Jeg ved godt det lyder lidt selvfedt - men det va..

3 27/6 12:48 TMSF 84854 Selvfedt eller ej :-) så er det altid 'fedt' at..

2 27/6 19:45 NielsC 84855 Selskaber der tjener penge og har ligget under..

0 28/6 09:28 koden 84856 Tak... jeg kan huske en anden. Alm. brand fo..







side 2 / 555
Opret nyt indlægSorter: Nyeste|Bedste|Egne|Ulæste



BEDSTE INDLÆG



AKTIEKURSER ALLE

VWS.CO572,50+1,60%
NZYM B.CO357,00+1,19%
COLO B.CO584,50+0,86%
TRYG.CO152,90+0,53%
CHR.CO561,00+0,36%
GEN.CO1.261-2,25%
TDC.CO37,35-1,11%
WDH.CO183,10-0,65%
JYSK.CO359,00-0,55%
DANSKE.CO242,50-0,49%


ANBEFALINGER ALLE