Click
Chat
 
Du kan vedhæfte PDF, JPG, PNG, DOC(X), XLS(X) og TXT-filer. Klik på ikonet, vælg fil og vent til upload er færdig før du indsender eller uploader endnu en fil.
60
Vedhæft Send
Historik

Vælg chat via ovenstående menu
Luk reklame

      
side 1 / 13
Opret nyt indlægSorter: Nyeste|Bedste|Egne|Ulæste
















6 9/10 21:39 DjengisCash 77676 Hvad sker der med Rockwool ?

ROCK B.CO


1 9/10 22:09 Helge Larsen/PI-redaktør 77677 ØU er meget glade for aktien: http://www.proinvestor...

2 9/10 22:23 DjengisCash 77679 Tak Helge Ja ØU og undertegnede er vist enige, men ..

4 9/10 22:25 Helge Larsen/PI-redaktør 77680 Bæredygtighed og klima er en megatrend. Rockwool er..

2 9/10 22:33 DjengisCash 77681 Ja, eneste sten i skoen er, hvis ikke de har styr..

1 9/10 22:39 Helge Larsen/PI-redaktør 77682 Shit happens i mange industrier. :-)

1 9/10 23:41 Cykler 77684 Rock-B: Hvis du tager et kig på kursgrafen fra juni 20..

3 10/10 07:23 Jens_Langkniv 77688 Hos Investtech.com står der: Automatisk teknisk anal..

0 10/10 08:43 DjengisCash 77692 Tak for fint indlæg. Det ser ud til, at TA-folket ..

0 10/10 09:00 Kongkurs 77693 Jeg fik heller ikke solgt helt på toppen men i om..

0 10/10 09:01 Kongkurs 77694 https://ctwatch.dk/nyheder/milj_teknik/article1..

1 10/10 09:14 DjengisCash 77695 Jeg anser Rockwool for en fundamentalt sund vir..

0 10/10 09:18 Kongkurs 77696 Det er derfor jeg køber på bestemte tidspunkte..

0 10/10 12:00 DjengisCash 77712 Har du i øvrigt noget bud på, hvorfor A og B..

0 10/10 12:40 Kongkurs 77713 ingen ide om det

0 5/11 08:25 tommycarstensen 78729 Er det her den seneste og mest aktive traad om Rockwoo..

1 5/11 11:09 Kongkurs 78742 @ Tommy - som jeg husker det skete der mere eller mi..

0 5/11 11:14 Jens_Langkniv 78744 Investtech.com:Automatisk teknisk analyse. Mellemla..

0 12/11 16:07 Kongkurs 79103 Har realiseret 20% gevinst på 2/3 af mine ROCKB i..

1 19/11 12:43 Kongkurs 79347 En lille opdatering på Rockwool. Den ligger i ø..



side 1 / 13
Opret nyt indlægSorter: Nyeste|Bedste|Egne|Ulæste



Materialer - BEDSTE INDLÆG

Rockwool
30/4 2020 14:17, pbj@pbj-vin.dk 0


Rockwool
30/4 2020 14:17, pbj@pbj-vin.dk 0

AKTIEKURSER Materialer

VWS.CO572,50+1,60%
NZYM B.CO357,00+1,19%
COLO B.CO584,50+0,86%
TRYG.CO152,90+0,53%
CHR.CO561,00+0,36%
GEN.CO1.261-2,25%
TDC.CO37,35-1,11%
WDH.CO183,10-0,65%
JYSK.CO359,00-0,55%
DANSKE.CO242,50-0,49%


ANBEFALINGER Materialer