Click
Chat
 
Du kan vedhæfte PDF, JPG, PNG, DOC(X), XLS(X) og TXT-filer. Klik på ikonet, vælg fil og vent til upload er færdig før du indsender eller uploader endnu en fil.
60
Vedhæft Send
Historik

Vælg chat via ovenstående menu
Luk reklame

Q&A med Genmab A/S, 26 Februar Kl. 14:30 Læs mere her
      
side 1 / 13
Opret nyt indlægSorter: Nyeste|Bedste|Egne|Ulæste












6 9/10 20:39 DjengisCash 77676 Hvad sker der med Rockwool ?

ROCK B.CO


1 9/10 21:09 Helge Larsen/PI-redaktør 77677 ØU er meget glade for aktien: http://www.proinvestor...

2 9/10 21:23 DjengisCash 77679 Tak Helge Ja ØU og undertegnede er vist enige, men ..

4 9/10 21:25 Helge Larsen/PI-redaktør 77680 Bæredygtighed og klima er en megatrend. Rockwool er..

2 9/10 21:33 DjengisCash 77681 Ja, eneste sten i skoen er, hvis ikke de har styr..

1 9/10 21:39 Helge Larsen/PI-redaktør 77682 Shit happens i mange industrier. :-)

1 9/10 22:41 Cykler 77684 Rock-B: Hvis du tager et kig på kursgrafen fra juni 20..

3 10/10 06:23 Jens_Langkniv 77688 Hos Investtech.com står der: Automatisk teknisk anal..

0 10/10 07:43 DjengisCash 77692 Tak for fint indlæg. Det ser ud til, at TA-folket ..

0 10/10 08:00 Kongkurs 77693 Jeg fik heller ikke solgt helt på toppen men i om..

0 10/10 08:01 Kongkurs 77694 https://ctwatch.dk/nyheder/milj_teknik/article1..

1 10/10 08:14 DjengisCash 77695 Jeg anser Rockwool for en fundamentalt sund vir..

0 10/10 08:18 Kongkurs 77696 Det er derfor jeg køber på bestemte tidspunkte..

0 10/10 11:00 DjengisCash 77712 Har du i øvrigt noget bud på, hvorfor A og B..

0 10/10 11:40 Kongkurs 77713 ingen ide om det

0 5/11 07:25 tommycarstensen 78729 Er det her den seneste og mest aktive traad om Rockwoo..

1 5/11 10:09 Kongkurs 78742 @ Tommy - som jeg husker det skete der mere eller mi..

0 5/11 10:14 Jens_Langkniv 78744 Investtech.com:Automatisk teknisk analyse. Mellemla..

0 12/11 15:07 Kongkurs 79103 Har realiseret 20% gevinst på 2/3 af mine ROCKB i..

1 19/11 11:43 Kongkurs 79347 En lille opdatering på Rockwool. Den ligger i ø..







side 1 / 13
Opret nyt indlægSorter: Nyeste|Bedste|Egne|Ulæste



Materialer - BEDSTE INDLÆG



AKTIEKURSER Materialer

VWS.CO572,50+1,60%
NZYM B.CO357,00+1,19%
COLO B.CO584,50+0,86%
TRYG.CO152,90+0,53%
CHR.CO561,00+0,36%
GEN.CO1.261-2,25%
TDC.CO37,35-1,11%
WDH.CO183,10-0,65%
JYSK.CO359,00-0,55%
DANSKE.CO242,50-0,49%


ANBEFALINGER Materialer