Click
Chat
 
Du kan vedhæfte PDF, JPG, PNG, DOC(X), XLS(X) og TXT-filer. Klik på ikonet, vælg fil og vent til upload er færdig før du indsender eller uploader endnu en fil.
60
Vedhæft Send
Historik

Vælg chat via ovenstående menu
Luk reklame

Genmab er snart live på Q&A Spørg løs allerede nu!
      
side 1 / 42
Opret nyt indlægSorter: Nyeste|Bedste|Egne|Ulæste





2 12/2 13:32 TheNote 81669 Torm

TORM.CO


4 12/2 13:54 TheNote 81670 I øvrigt, er man overhovedet interesseret i sådanne ti..

1 12/2 14:16 cilmar 81671 De fleste er intereserede i gode tip, er jeg sikker ..

1 12/2 14:18 LP90 81673 Thenote tak for alt det du deler forsæt endelig med ..

0 12/2 14:45 Roadrunner 81674 Det er super med tips

0 12/2 14:47 mart3455 81675 Det er super fedt med tips! Bliv endelig ved med det..

2 12/2 15:05 TheNote 81677 På nuværende stade bliver det kurverne der bestemme..

1 12/2 19:43 NyNovice 81685 Tak for dine input, det var i øvrigt godt spottet..

0 13/2 15:09 Læreren 81690 Skal man vælge at investere i Torm eller Norden, hvad ..

0 13/2 21:36 NyNovice 81696 Valget er dit eget, men for mit eget vedkommende har..

2 14/2 09:30 TheNote 81702 Der har været flere kommentarer at produkttank ikke..

0 15/2 10:56 Jensen100 81727 Køb Norden i stedet meget mindre risikofyldt og godt u..

0 15/2 15:19 Læreren 81735 Tak for input. Ja, efter at have studeret begges reg..

0 15/2 15:36 Helge Larsen/PI-redaktør 81736 Torm og Norden er ikke i de samme shippingsegmenter..

0 16/2 13:50 Jensen100 81759 Er jeg helt med på - blot gør jeg opmærksom på, a..

2 16/2 17:29 vilja 81762 Sådan ser min strategi ud for køb af tankaktier..

0 16/2 17:31 vilja 81763 I 6) mener jeg TNP og ikke TNK, jeg kan desvær..

0 16/2 18:12 Helge Larsen/PI-redaktør 81764 Hvad mener du om Okeanis og Hunt?

1 16/2 18:36 vilja 81765 De er ok, men FRO outperformer dem klart på ..

1 16/2 18:42 vilja 81766 Noget jeg holder meget øje med for tiden e..

1 16/2 19:37 Helge Larsen/PI-redaktør 81767 Hunter har vist fået flot præmie på kont..

0 16/2 22:18 vilja 81774 Det tror jeg du har ret i, jeg er bare ..

0 16/2 22:21 vilja 81775 Spår dobling av Frontline https://fi..

0 17/2 08:30 Jensen100 81776 Jeg er enig. Kursen er lige faldet ..

0 17/2 10:55 Læreren 81781 Tror I Frontline har nået bunden fo..

0 17/2 11:26 vilja 81784 Jeg tror alle tankaktierne er styre..

0 17/2 11:47 Læreren 81785 OK, tak for input. Og Lau Svenssen ..

0 17/2 11:48 vilja 81786 Ja, han har det også med at gå helt..

0 18/2 08:07 vilja 81811 Apropos Hunter Group: Titan Opportu..

0 18/2 08:14 Helge Larsen/PI-redaktør 81812 Der rykkes hele tiden rundt i Hunt ..

0 18/2 08:22 vilja 81813 Du har nok ret, men jeg ser det ogs..

1 18/2 08:28 Helge Larsen/PI-redaktør 81814 Flere solgte sig ud i starten af la..

2 18/2 08:32 vilja 81815 Ja, folk med godt kendskab til bran..

2 18/2 12:37 TheNote 81822 Torm, volumen rasler ned hvilket in..

0 18/2 12:41 TheNote 81823 Torm - Ups, graf: https://invst.ly/..










7 25/12 14:46 Enkommentar1 80400 Tsakos - Den bør stige til det doble...

TNP


5 25/12 16:47 vilja 80401 Hej Enkommentar, Jeg følger selv Tsakos, med hensyn t..

3 25/12 17:15 Enkommentar1 80402 Tak for din kommentar IMO2002 strategi, det har jeg..

2 25/12 17:17 Enkommentar1 80403 Samt en ting mere... Tsakos bygger hele tiden og ma..

3 25/12 17:26 vilja 80404 NAV er baseret på aktuelle skibsvurderinger, som i ..

0 25/12 18:23 Enkommentar1 80405 NAV enig - min vurdering er at der ikke er meget ..

1 25/12 18:53 vilja 80406 Jeg kan ikke selv regne det ud, men hvis du tag..

3 25/12 19:11 vilja 80407 En P/NAV på ca. 0,5 betyder at der stadig er e..

3 25/12 20:41 Enkommentar1 80412 Beregningen er følgende: Egenkapital 1.460 m..

0 25/12 20:22 Enkommentar1 80410 Beregningen er følgende: Egenkapital 1.460 mio..

5 25/12 20:29 Enkommentar1 80411 Dette er faldet ud af mit indlæg: Kurs indre værdi: ..

5 26/12 03:34 tommycarstensen 80415 Enkommentar1 Fint indlaeg. "Jeg har mange gang spurgt..

3 26/12 11:28 Enkommentar1 80417 Reelt er jeg grundlæggende til Value, læser regnskab..

3 26/12 15:37 HenryAS 80418 Grunden til at den er billig er ifølge Lau Svensen ..

4 26/12 15:48 Enkommentar1 80419 Ved denne type ansvarssager er der begrænsning på..

3 26/12 15:52 NyNovice 80420 HenryAS lige præcist! Det er derfor Tsakos er s..

3 26/12 16:16 HenryAS 80421 NyNovice det samme har jeg for at følge den, nå..

2 26/12 16:26 Enkommentar1 80422 Jeg vil gerne gentage at der ved sø skader er ..

3 26/12 16:51 Enkommentar1 80423 Kilde til min påstand - max 400 mio n.kr. i ..

2 26/12 17:48 tommycarstensen 80426 Ansvaret for Helge Ingstad-kollisjonen ska..

1 26/12 17:53 Enkommentar1 80427 En meget stort part er sandsynligvis fra..

0 27/12 09:16 NyNovice 80436 Tak for hintet omkring ansvarsbegrænsni..

1 26/12 17:20 Enkommentar1 80424 Du burde nok understøtte din påstand når du skr..

1 26/12 19:19 MountainDew 80428 TSAKOS ENERGY N/SH (NYSE:TNP) Downgraded by Zacks Inve..

5 26/12 19:28 Enkommentar1 80429 Jeg har aldrig rigtig fundet ud af hvad "Zacks Inves..

4 27/12 00:15 tommycarstensen 80430 MountainDew Zacks er baseret paa algoritmer. Det er ..

3 27/12 07:13 Helge Larsen/PI-redaktør 80431 Under alle omstændigheder udbetaler TEN udbytte i m..

2 27/12 07:50 tommycarstensen 80432 Helge Det er korrekt, men hvis det er succes-krit..

4 27/12 07:56 Helge Larsen/PI-redaktør 80433 Det er ikke succeskriteriet for mig. Det er blo..

0 27/12 17:23 Enkommentar1 80444 Helge hvilke aktier er du gået ind i?

0 27/12 21:16 Helge Larsen/PI-redaktør 80450 Hvis det er aktuel shipping kan du se det he..

0 1/1 11:02 Helge Larsen/PI-redaktør 80523 "New Rules on Cleaner Marine Fuel Start To..

0 1/1 22:00 Enkommentar1 80532 Jeg regnet lige på den k/i 0,36 plus de ..










side 1 / 42
Opret nyt indlægSorter: Nyeste|Bedste|Egne|Ulæste



Service - BEDSTE INDLÆG



AKTIEKURSER Service

VWS.CO572,50+1,60%
NZYM B.CO357,00+1,19%
COLO B.CO584,50+0,86%
TRYG.CO152,90+0,53%
CHR.CO561,00+0,36%
GEN.CO1.261-2,25%
TDC.CO37,35-1,11%
WDH.CO183,10-0,65%
JYSK.CO359,00-0,55%
DANSKE.CO242,50-0,49%


ANBEFALINGER Service