Click
Chat
 
Du kan vedhæfte PDF, JPG, PNG, DOC(X), XLS(X) og TXT-filer. Klik på ikonet, vælg fil og vent til upload er færdig før du indsender eller uploader endnu en fil.
60
Vedhæft Send
Historik

Vælg chat via ovenstående menu
Luk reklame

      
side 1 / 206
Opret nyt indlægSorter: Nyeste|Bedste|Egne|Ulæste




2 12/2 13:32 TheNote 81669 Torm

TORM.CO


4 12/2 13:54 TheNote 81670 I øvrigt, er man overhovedet interesseret i sådanne ti..

1 12/2 14:16 cilmar 81671 De fleste er intereserede i gode tip, er jeg sikker ..

1 12/2 14:18 LP90 81673 Thenote tak for alt det du deler forsæt endelig med ..

0 12/2 14:45 Roadrunner 81674 Det er super med tips

0 12/2 14:47 mart3455 81675 Det er super fedt med tips! Bliv endelig ved med det..

2 12/2 15:05 TheNote 81677 På nuværende stade bliver det kurverne der bestemme..

1 12/2 19:43 NyNovice 81685 Tak for dine input, det var i øvrigt godt spottet..

0 13/2 15:09 Læreren 81690 Skal man vælge at investere i Torm eller Norden, hvad ..

0 13/2 21:36 NyNovice 81696 Valget er dit eget, men for mit eget vedkommende har..

2 14/2 09:30 TheNote 81702 Der har været flere kommentarer at produkttank ikke..

0 15/2 10:56 Jensen100 81727 Køb Norden i stedet meget mindre risikofyldt og godt u..

0 15/2 15:19 Læreren 81735 Tak for input. Ja, efter at have studeret begges reg..

0 15/2 15:36 Helge Larsen/PI-redaktør 81736 Torm og Norden er ikke i de samme shippingsegmenter..

0 16/2 13:50 Jensen100 81759 Er jeg helt med på - blot gør jeg opmærksom på, a..

2 16/2 17:29 vilja 81762 Sådan ser min strategi ud for køb af tankaktier..

0 16/2 17:31 vilja 81763 I 6) mener jeg TNP og ikke TNK, jeg kan desvær..

0 16/2 18:12 Helge Larsen/PI-redaktør 81764 Hvad mener du om Okeanis og Hunt?

1 16/2 18:36 vilja 81765 De er ok, men FRO outperformer dem klart på ..

1 16/2 18:42 vilja 81766 Noget jeg holder meget øje med for tiden e..

1 16/2 19:37 Helge Larsen/PI-redaktør 81767 Hunter har vist fået flot præmie på kont..

0 16/2 22:18 vilja 81774 Det tror jeg du har ret i, jeg er bare ..

0 16/2 22:21 vilja 81775 Spår dobling av Frontline https://fi..

0 17/2 08:30 Jensen100 81776 Jeg er enig. Kursen er lige faldet ..

0 17/2 10:55 Læreren 81781 Tror I Frontline har nået bunden fo..

0 17/2 11:26 vilja 81784 Jeg tror alle tankaktierne er styre..

0 17/2 11:47 Læreren 81785 OK, tak for input. Og Lau Svenssen ..

0 17/2 11:48 vilja 81786 Ja, han har det også med at gå helt..

0 18/2 08:07 vilja 81811 Apropos Hunter Group: Titan Opportu..

0 18/2 08:14 Helge Larsen/PI-redaktør 81812 Der rykkes hele tiden rundt i Hunt ..

0 18/2 08:22 vilja 81813 Du har nok ret, men jeg ser det ogs..

1 18/2 08:28 Helge Larsen/PI-redaktør 81814 Flere solgte sig ud i starten af la..

1 18/2 08:32 vilja 81815 Ja, folk med godt kendskab til bran..

1 18/2 12:37 TheNote 81822 Torm, volumen rasler ned hvilket in..

0 18/2 12:41 TheNote 81823 Torm - Ups, graf: https://invst.ly/..

















side 1 / 206
Opret nyt indlægSorter: Nyeste|Bedste|Egne|Ulæste



BEDSTE INDLÆG



AKTIEKURSER ALLE

VWS.CO572,50+1,60%
NZYM B.CO357,00+1,19%
COLO B.CO584,50+0,86%
TRYG.CO152,90+0,53%
CHR.CO561,00+0,36%
GEN.CO1.261-2,25%
TDC.CO37,35-1,11%
WDH.CO183,10-0,65%
JYSK.CO359,00-0,55%
DANSKE.CO242,50-0,49%


ANBEFALINGER ALLE