Click
Chat
 
Du kan vedhæfte PDF, JPG, PNG, DOC(X), XLS(X) og TXT-filer. Klik på ikonet, vælg fil og vent til upload er færdig før du indsender eller uploader endnu en fil.
60
Vedhæft Send
Historik

Vælg chat via ovenstående menu
Luk reklame

      
side 1 / 58
Opret nyt indlægSorter: Nyeste|Bedste|Egne|Ulæste















2 13/5 12:00 DSDK 84226 AMBU


0 14/5 11:59 TeamGarlic 84245 Se https://www.proinvestor.com/?p=debat_1&postid=84238..

0 14/5 12:00 DSDK 84246 Set. Tak :-)

2 15/5 14:31 TheNote 84262 Ambu - ma20 nu på vej over ma50. Dermed kan næste g..

0 15/5 14:38 DSDK 84263 Hvor ser du den på en kort bane TheNote ?

3 15/5 14:51 TheNote 84264 Meget svær at være præcis i dette miljø. Jeg be..

1 15/5 15:11 TheNote 84265 Ambu - closeup og betegnelser: https://invst...

0 19/5 10:07 TheNote 84302 Ambu - lidt forsinket, men mon ikke snart ? ..

0 19/5 14:31 DSDK 84306 Fingers crossed - Der må gerne snart ske n..

0 19/5 14:48 TheNote 84307 Styrken vokser stille og roligt og vil e..

0 19/5 15:03 DSDK 84308 Ja - Enig, vi er der snart. Lidt positi..

1 19/5 15:20 TheNote 84309 Ambu - eksplosionen kommer når MACD day..

0 20/5 09:29 DSDK 84312 Nu begynder det at ligne noget ;-)

0 20/5 09:58 TheNote 84313 Vi er tæt på at slippe fri for alvo..

2 20/5 10:37 TheNote 84314 Ambu - mit personlige target ligger..

0 20/5 11:55 TheNote 84315 Ambu - MACD er nu så tæt på lift-of..

0 20/5 11:57 DSDK 84316 Lidt surt at markedet er lukket de ..

0 20/5 12:12 TheNote 84317 Ambu - sætter vi MACD og trading ka..

0 20/5 12:17 TheNote 84319 Den sammenlignelige bevægelse i mac..

0 20/5 12:36 DSDK 84320 Enig ;-) Det passer jo også med dit..

0 20/5 17:00 DSDK 84322 Det endte jo med at blive en kanon ..

0 20/5 17:46 Skidtmads 84323 DSDK @Note: I to høns! Nu er det ud..

2 20/5 21:22 TheNote 84324 Ambu - hej kære Mads. Ingen krysta..

0 20/5 23:29 Skidtmads 84326 He-he. Endnu et sobert og velargume..

1 21/5 06:51 TheNote 84329 Hej Mads. Tak for de pæne ord. Og ...

1 23/5 20:43 Skidtmads 84354 " TA er jo bare en smule frekvens o..

1 23/5 20:47 Skidtmads 84355 og Note - jeg glemte at sige tak fo..












side 1 / 58
Opret nyt indlægSorter: Nyeste|Bedste|Egne|Ulæste



TA - BEDSTE INDLÆG



AKTIEKURSER ALLE

VWS.CO572,50+1,60%
NZYM B.CO357,00+1,19%
COLO B.CO584,50+0,86%
TRYG.CO152,90+0,53%
CHR.CO561,00+0,36%
GEN.CO1.261-2,25%
TDC.CO37,35-1,11%
WDH.CO183,10-0,65%
JYSK.CO359,00-0,55%
DANSKE.CO242,50-0,49%


ANBEFALINGER ALLE