Click
Chat
 
Du kan vedhæfte PDF, JPG, PNG, DOC(X), XLS(X) og TXT-filer. Klik på ikonet, vælg fil og vent til upload er færdig før du indsender eller uploader endnu en fil.
60
Vedhæft Send
Historik

Vælg chat via ovenstående menu
Luk reklame

      
side 1 / 480
Opret nyt indlægSorter: Nyeste|Bedste|Egne|Ulæste






0 28/2 15:47 Confer 75477 Investtech brugerforum






0 22/2 17:44 goldencross 75466 Ny på banen








0 17/2 21:19 Svampen 75452 Feedback












side 1 / 480
Opret nyt indlægSorter: Nyeste|Bedste|Egne|Ulæste



BEDSTE INDLÆG



AKTIEKURSER ALLE

NZYM B.CO270,90+0,78%
NOVO B.CO232,00+0,17%
CARL B.CO625,00+0,16%
PNDORA.CO769,00+0,13%
COLO B.CO545,50+0,00%
FLS.CO370,40-2,83%
MAERSK A.CO10.930-2,15%
MAERSK B.CO11.320-1,99%
NDA DKK.CO77,30-1,65%
GEN.CO1.386-1,42%


ANBEFALINGER ALLE