Click
Chat
 
Du kan vedhæfte PDF, JPG, PNG, DOC(X), XLS(X) og TXT-filer. Klik på ikonet, vælg fil og vent til upload er færdig før du indsender eller uploader endnu en fil.
60
Vedhæft Send
Historik

Vælg chat via ovenstående menu
Luk reklame

      
side 1 / 483
Opret nyt indlægSorter: Nyeste|Bedste|Egne|Ulæste










0 20/7 21:17 Markvj 75709 Lufthansa





6 2/7 10:03 PEMG 75660 Fingerprint.........the end of the road ?


1 5/7 06:17 bgadk 75664 Grundlæggende enig med hensyn til Fing. Deres marked k..

3 5/7 08:14 PEMG 75665 Hey, BGADK, Jeg orker simpelt hen ikke den boerneha..

2 5/7 08:44 Helge Larsen/PI-redaktør 75666 PEMG..Velkommen. Du har oprettet en ny profil her..

0 21/7 14:48 doodha 75713 Det er storsindet af dig at give ham endnu en cha..

0 5/7 17:15 bgadk 75668 Sådan er EI - tiltider langt mellem snapsene. Glæde..

0 5/7 17:57 Vandbæren 75670 Er der nogen som har indsigt i hvor stor shortposition..

0 5/7 17:58 Helge Larsen/PI-redaktør 75671 De er vist helt oppe omkring de 16% pt.

0 10/7 09:11 Centine 75690 Jeg prøvede iøvrigt selv at finde en short mulighed ..

0 10/7 09:21 PEMG 75691 Der handles vel CFDs i f.eks. Saxo..... ved det ikk..

0 10/7 11:22 Helge Larsen/PI-redaktør 75692 Kan du ikke bare tage et bearcertifikat i Nordnet?

0 10/7 11:31 PEMG 75693 Der stilles saa vidt jeg ved ikke bear certificat..

0 10/7 12:12 Helge Larsen/PI-redaktør 75694 Jeg kender ikke den underliggende betegnelse ho..

0 10/7 15:04 Helge Larsen/PI-redaktør 75695 De fås også som X1 og X2.

0 10/7 19:50 PEMG 75696 Fint, men det er stadig for dyrt at handle ..

0 10/7 21:28 Ulmeister1 75697 VON har kun bull certifikater på Fingerprint. ..

0 11/7 17:23 Helge Larsen/PI-redaktør 75698 Ok..Så husker jeg helt galt.

2 13/7 15:51 faurschou 75700 Jeg er stadig meget positiv på biometrien. Og i mange ..

1 13/7 17:26 Helge Larsen/PI-redaktør 75701 Foreløbig ser vi vist ikke meget til konkurrenterne ..

1 13/7 18:12 PEMG 75702 NU kommer Qualcom saa aabenbart her senere paa aare..

0 13/7 18:46 Helge Larsen/PI-redaktør 75703 Vi har stadig tilgode, at se et virksomt produkt ..

0 13/7 19:31 PEMG 75704 Tjaa, der er ingen tvivl om markedet er stort o..

0 21/7 06:59 Helge Larsen/PI-redaktør 75710 Fingerprint Cards indleder samarbejde med Qual..




1 28/6 15:21 PEMG 75655 De vaemmelige AN




7 24/6 11:26 PEMG 75651 Hedgefonde og shorts










side 1 / 483
Opret nyt indlægSorter: Nyeste|Bedste|Egne|Ulæste



BEDSTE INDLÆG



Lufthansa
20/7 2017 19:17, Markvj 0
genmab
9/8 2017 14:48, frppp 1
Bear Dax
11/8 2017 08:44, idom 4
Genmab
14/8 2017 05:29, 7120Jan 0

AKTIEKURSER ALLE

GN.CO200,70+6,30%
CARL B.CO696,00+3,19%
WDH.CO163,50+2,19%
NOVO B.CO292,00+2,10%
NZYM B.CO299,40+1,59%
VWS.CO573,00-7,95%
MAERSK B.CO12.850-4,03%
MAERSK A.CO12.220-3,48%
NDA DKK.CO79,95-2,14%
JYSK.CO379,60-2,06%


ANBEFALINGER ALLE