Click
Chat
 
Du kan vedhæfte PDF, JPG, PNG, DOC(X), XLS(X) og TXT-filer. Klik på ikonet, vælg fil og vent til upload er færdig før du indsender eller uploader endnu en fil.
60
Vedhæft Send
Historik

Vælg chat via ovenstående menu
Luk reklame

      
side 1 / 486
Opret nyt indlægSorter: Nyeste|Bedste|Egne|Ulæste








1 15/5 16:19 omardjurhuus 76089 Teva

TEVA






4 15/4 15:41 Vester 76077 Dara salgstal 2018
















side 1 / 486
Opret nyt indlægSorter: Nyeste|Bedste|Egne|Ulæste



BEDSTE INDLÆG



AKTIEKURSER ALLE

VWS.CO572,50+1,60%
NZYM B.CO357,00+1,19%
COLO B.CO584,50+0,86%
TRYG.CO152,90+0,53%
CHR.CO561,00+0,36%
GEN.CO1.261-2,25%
TDC.CO37,35-1,11%
WDH.CO183,10-0,65%
JYSK.CO359,00-0,55%
DANSKE.CO242,50-0,49%


ANBEFALINGER ALLE