Click
Chat
 
Du kan vedhæfte PDF, JPG, PNG, DOC(X), XLS(X) og TXT-filer. Klik på ikonet, vælg fil og vent til upload er færdig før du indsender eller uploader endnu en fil.
60
Vedhæft Send
Historik

Vælg chat via ovenstående menu
Luk reklame

      
side 1 / 481
Opret nyt indlægSorter: Nyeste|Bedste|Egne|Ulæste


0 20/4 16:12 Livermore 75542 Ugens Dan Zanger
















0 31/3 19:50 nfø 75520 Lightbridge











0 28/2 15:47 Confer 75477 Investtech brugerforum



side 1 / 481
Opret nyt indlægSorter: Nyeste|Bedste|Egne|Ulæste



BEDSTE INDLÆG



AKTIEKURSER ALLE

CHR.CO451,50+0,87%
NDA DKK.CO79,70+0,44%
TOP.CO182,50+0,11%
CARL B.CO663,00+0,00%
NZYM B.CO288,10-0,14%
PNDORA.CO702,00-1,68%
WDH.CO151,80-1,56%
VWS.CO571,00-1,38%
MAERSK A.CO11.070-1,34%
TDC.CO35,63-1,17%


ANBEFALINGER ALLE