Click
Chat
 
Du kan vedhæfte PDF, JPG, PNG, DOC(X), XLS(X) og TXT-filer. Klik på ikonet, vælg fil og vent til upload er færdig før du indsender eller uploader endnu en fil.
60
Vedhæft Send
Historik

Vælg chat via ovenstående menu
Luk reklame

      
side 1 / 509
Opret nyt indlægSorter: Nyeste|Bedste|Egne|Ulæste

0 15/10 16:29 DjengisCash 77929 Er NNIT en fuser ?



0 15/10 14:14 Esset 77917 Nexstim i finland


























side 1 / 509
Opret nyt indlægSorter: Nyeste|Bedste|Egne|Ulæste



BEDSTE INDLÆG

Debat forum
27/9 2019 16:30, Tonny9 22
Novo nordisk
30/9 2019 17:52, Jeos 16
RTX
28/9 2019 15:01, Jonas Jakobsen 13


AKTIEKURSER ALLE

VWS.CO572,50+1,60%
NZYM B.CO357,00+1,19%
COLO B.CO584,50+0,86%
TRYG.CO152,90+0,53%
CHR.CO561,00+0,36%
GEN.CO1.261-2,25%
TDC.CO37,35-1,11%
WDH.CO183,10-0,65%
JYSK.CO359,00-0,55%
DANSKE.CO242,50-0,49%


ANBEFALINGER ALLE