Click
Chat
 
Du kan vedhæfte PDF, JPG, PNG, DOC(X), XLS(X) og TXT-filer. Klik på ikonet, vælg fil og vent til upload er færdig før du indsender eller uploader endnu en fil.
60
Vedhæft Send
Historik

Vælg chat via ovenstående menu
Luk reklame

      
side 1 / 484
Opret nyt indlægSorter: Nyeste|Bedste|Egne|Ulæste

0 15/10 12:32 move 75908 Argentina








0 2/10 14:41 ntm 75862 Vestjysk Bank

VJBA.CO



1 28/9 14:28 mads007 75858 SP Group

SPG.CO






0 26/9 00:34 jolo11 75852 Olie/Gas



0 25/9 11:05 Dovi1960 75851 Nordea field trip



0 25/9 08:26 Mhkn 75850 ER DU MELLEM 45 OG 65 ÅR.














side 1 / 484
Opret nyt indlægSorter: Nyeste|Bedste|Egne|Ulæste



BEDSTE INDLÆG



AKTIEKURSER ALLE

JYSK.CO362,10+2,49%
TOP.CO258,00+1,22%
TRYG.CO147,60+0,96%
NDA DKK.CO84,30+0,90%
COLO B.CO584,50+0,86%
PNDORA.CO575,00-1,12%
NZYM B.CO333,60-1,04%
FLS.CO412,70-0,67%
GN.CO207,10-0,67%
WDH.CO176,60-0,62%


ANBEFALINGER ALLE