Click
Chat
 
Du kan vedhæfte PDF, JPG, PNG, DOC(X), XLS(X) og TXT-filer. Klik på ikonet, vælg fil og vent til upload er færdig før du indsender eller uploader endnu en fil.
60
Vedhæft Send
Historik

Vælg chat via ovenstående menu
Luk reklame

      
side 1 / 480
Opret nyt indlægSorter: Nyeste|Bedste|Egne|Ulæste



0 22/2 16:44 goldencross 75466 Ny på banen








0 17/2 20:19 Svampen 75452 Feedback



















side 1 / 480
Opret nyt indlægSorter: Nyeste|Bedste|Egne|Ulæste



BEDSTE INDLÆG



AVANCE og BWLpg
11/2 2017 12:23, HeltMinEgen 1
Genmab - niveau og risiko
16/2 2017 14:57, Darvin 11
Flex lng
17/2 2017 00:09, Breaking News 1

AKTIEKURSER ALLE

NZYM B.CO268,00+0,26%
NOVO B.CO249,30+0,20%
COLO B.CO496,00+0,14%
PNDORA.CO836,50-0,30%
CHR.CO415,20-0,43%
GEN.CO1.371-3,72%
MAERSK B.CO11.300-2,25%
GN.CO159,70-1,96%
MAERSK A.CO10.800-1,91%
VWS.CO520,50-1,79%


ANBEFALINGER ALLE