Click
Chat
 
Du kan vedhæfte PDF, JPG, PNG, DOC(X), XLS(X) og TXT-filer. Klik på ikonet, vælg fil og vent til upload er færdig før du indsender eller uploader endnu en fil.
60
Vedhæft Send
Historik

Vælg chat via ovenstående menu
Luk reklame

      
side 1 / 485
Opret nyt indlægSorter: Nyeste|Bedste|Egne|Ulæste


0 8/12 17:58 log 76011 Torm



















0 18/10 19:18 ABC123 75917 TNDM



0 18/10 16:14 ABC123 75916 Bont T stores


0 25/10 16:11 ABC123 75931 Lukket i 1 dollar. 200%. Det er ok.





0 15/10 11:32 move 75908 Argentina




side 1 / 485
Opret nyt indlægSorter: Nyeste|Bedste|Egne|Ulæste



BEDSTE INDLÆG

sikker havn
23/11 2017 08:13, Boblefisken 3
Skat af gevinst
10/11 2017 05:08, Jnl 1
PI aktiekurser
15/11 2017 10:42, CLM 46 1
P.E
7/11 2017 17:43, river 0


P.E
7/11 2017 17:43, river 0
Skat af gevinst
10/11 2017 05:08, Jnl 1
PI aktiekurser
15/11 2017 10:42, CLM 46 1

AKTIEKURSER ALLE

VWS.CO572,50+1,60%
NZYM B.CO357,00+1,19%
COLO B.CO584,50+0,86%
TRYG.CO152,90+0,53%
CHR.CO561,00+0,36%
GEN.CO1.261-2,25%
TDC.CO37,35-1,11%
WDH.CO183,10-0,65%
JYSK.CO359,00-0,55%
DANSKE.CO242,50-0,49%


ANBEFALINGER ALLE