Click
Chat
 
Du kan vedhæfte PDF, JPG, PNG, DOC(X), XLS(X) og TXT-filer. Klik på ikonet, vælg fil og vent til upload er færdig før du indsender eller uploader endnu en fil.
60
Vedhæft Send
Historik

Vælg chat via ovenstående menu
Luk reklame

Q&A med Zealand Pharma, 23 August kl 15.00 Læs mere her
      
side 1 / 487
Opret nyt indlægSorter: Nyeste|Bedste|Egne|Ulæste

0 16/8 09:40 TeamGarlic 76140 H+H





0 10/8 09:47 goldencross 76134 Pandora










0 17/7 17:30 LeonHobro 76123 Træ og skov












1 15/5 16:19 omardjurhuus 76089 Teva

TEVA





side 1 / 487
Opret nyt indlægSorter: Nyeste|Bedste|Egne|Ulæste



BEDSTE INDLÆG



Ørsted
9/7 2018 09:55, MikThi 1
Maha Energy
9/8 2018 15:34, MikThi 0
Pandora
10/8 2018 07:47, goldencross 0
Pandora
10/8 2018 07:47, goldencross 0
Screener
12/8 2018 15:19, donprebsi 0

AKTIEKURSER ALLE

VWS.CO572,50+1,60%
NZYM B.CO357,00+1,19%
COLO B.CO584,50+0,86%
TRYG.CO152,90+0,53%
CHR.CO561,00+0,36%
GEN.CO1.261-2,25%
TDC.CO37,35-1,11%
WDH.CO183,10-0,65%
JYSK.CO359,00-0,55%
DANSKE.CO242,50-0,49%


ANBEFALINGER ALLE