Click
Chat
 
Du kan vedhæfte PDF, JPG, PNG, DOC(X), XLS(X) og TXT-filer. Klik på ikonet, vælg fil og vent til upload er færdig før du indsender eller uploader endnu en fil.
60
Vedhæft Send
Historik

Vælg chat via ovenstående menu
Luk reklame

      
side 1 / 528
Opret nyt indlægSorter: Nyeste|Bedste|Egne|Ulæste
















1 15/1 18:18 Enkommentar1 80917 Præsentation fra Euronav - tank


4 15/1 20:03 Enkommentar1 80919 Jeg har skrevet forkert det er International Seaways o..

0 15/1 20:57 Enkommentar1 80920 Hvorfor tank falder i aften ved jeg ikke, raterne er..

3 15/1 22:12 Helge Larsen/PI-redaktør 80922 Rater: Fra Twitter i aften: Joakim Hannisdahl @JHan..

2 15/1 22:53 Enkommentar1 80924 Ok.. Det hænger bare ikke sammen med de pris nive..

1 16/1 06:59 Helge Larsen/PI-redaktør 80926 Jeg er enig i, at indtjeningen er høj ved de nu..

3 16/1 07:42 vilja 80927 Tank er gået ind i den sæsonmæssige svage peri..

1 16/1 12:14 Helge Larsen/PI-redaktør 80933 "VLCC rates tumble 40% in a week. "BIMCO has..

4 16/1 18:05 Enkommentar1 80937 De flest tjener penge på VLCC fra 22.000- ..

2 17/1 19:11 Enkommentar1 80951 Uændret stærke rater på råtank - de er f..

1 18/1 10:05 Helge Larsen/PI-redaktør 80961 Weekly Tanker Market Report: http://w..

2 18/1 10:32 Helge Larsen/PI-redaktør 80962 "Hannisdahl mener kursfallet i tankak..

2 18/1 12:17 Enkommentar1 80964 Enig - derfor benyttet jeg faldet t..

0 18/1 21:46 mollegade 80972 Tak for en god gennemgang.Hvad tror..

1 18/1 21:50 mollegade 80973 https://www.dividend.com/dividend-s..

0 18/1 22:32 mollegade 80974 Kan vi komme helt op på de 15% igen..

0 18/1 22:34 Enkommentar1 80975 Jeg ved det ikke håber på 0,1-0,2 u..

0 18/1 22:44 mollegade 80976 Så mellem to og fem procent håber d..

1 18/1 22:53 Enkommentar1 80977 Indre værdi ligger på 10-11 usd pr ..

2 18/1 16:30 Enkommentar1 80970 Dette kan betyder højere rater på tankskibe i den komm..

1 18/1 17:27 Enkommentar1 80971 https://www.bloomberg.com/news/articles/2020-01-18/l..

1 20/1 08:05 Helge Larsen/PI-redaktør 80996 Dette er en test











side 1 / 528
Opret nyt indlægSorter: Nyeste|Bedste|Egne|Ulæste



BEDSTE INDLÆG



AKTIEKURSER ALLE

VWS.CO572,50+1,60%
NZYM B.CO357,00+1,19%
COLO B.CO584,50+0,86%
TRYG.CO152,90+0,53%
CHR.CO561,00+0,36%
GEN.CO1.261-2,25%
TDC.CO37,35-1,11%
WDH.CO183,10-0,65%
JYSK.CO359,00-0,55%
DANSKE.CO242,50-0,49%


ANBEFALINGER ALLE