Click
Chat
 
Du kan vedhæfte PDF, JPG, PNG, DOC(X), XLS(X) og TXT-filer. Klik på ikonet, vælg fil og vent til upload er færdig før du indsender eller uploader endnu en fil.
60
Vedhæft Send
Historik

Vælg chat via ovenstående menu
Luk reklame

      
side 1 / 544
Opret nyt indlægSorter: Nyeste|Bedste|Egne|Ulæste



0 7/4 18:14 dennye 83670 Flex LNG














3 3/4 22:22 Solsen 83563 The beginning of the end of the pandemic.


2 3/4 23:33 koden 83564 Det kan vi da håbe. Men jeg ville nok ikke sætte mine ..

2 4/4 01:35 bgadk 83565 Hvis han havde det, så ser han usædvanlig levende ud..

4 4/4 02:15 tommycarstensen 83570 Solsen Hvis jeg skal udtrykke mig diplomatisk, saa tr..

4 4/4 09:21 bgadk 83574 Man skal bare være opmærksom på at "rekord tempo" nå..

3 4/4 14:54 tommycarstensen 83588 bgadk Hørt hørt! Med hammer og dans: Tyskland angr..

4 4/4 07:28 Peralta38 83572 Og hvad så når anden bølge rammer til efteråret? Tænk ..

3 4/4 09:26 Solsen 83575 Jeg vil tillade mig at kopiere et indlæg fra Søren P..

2 4/4 09:50 Solsen 83578 Ovenstående indlæg kan godt være lidt tungt. Men ho..

2 4/4 10:07 bgadk 83579 Jeg tror der er masser af begrundet tvivl om det ..

3 4/4 10:54 bikube 83582 Jeg læste hele artiklen, uden at blive klogere - indti..

3 4/4 12:22 bgadk 83583 Jeg tror simpelthen ikke på at folk som får Klorokin..

3 4/4 15:39 Solsen 83596 Det helt i orden, at I mener, at Fox-news er fake. ..

3 4/4 19:25 bgadk 83602 Man skal ikke afvise historier fra Fox News på fo..

1 4/4 20:24 Solsen 83608 Fox-news skabte ikke historien blot et vilkårli..

1 4/4 20:40 bgadk 83610 Og hvilket bevis har du for det du skriver: a..

1 4/4 21:57 Solsen 83616 Din tilgang til at løse et akut problem er u..

2 4/4 23:18 bgadk 83621 Du vrøvler ganske forfærdeligt. Man bliver..

1 5/4 09:00 Solsen 83623 Et survey blandt 6000 læger konkluderede..

1 5/4 09:33 Solsen 83624 Lidt omkring centralafrika: https://twi..

2 5/4 12:01 bgadk 83629 Jo, du vrøvler. Sammenfald er ikke de..

0 5/4 13:21 koden 83632 Ja afvent nu den vaccine og lev (el..

1 5/4 15:27 bgadk 83633 Udover at afvente, så har vi også b..

0 5/4 21:50 Solsen 83640 Du har din teori. Solsen

1 5/4 09:51 bgadk 83625 Dokumentation for de 6000 læger? Og nej..

1 5/4 21:49 Solsen 83639 Det har vel været godkendt i 40 år. L..

5 6/4 16:39 bgadk 83647 Hospital i Sverige stopper forsøg m..

1 6/4 18:19 Solsen 83648 https://twitter.com/luisarruda6/sta..

1 6/4 20:27 Hyst 83649 Du bliver nød til at se begge veje...

2 6/4 21:25 Solsen 83652 Jeg tror det er vigtigere for mange..

2 6/4 21:56 Opr2nist 83653 Solsen, det er ikke noget personlig..

1 6/4 22:33 Solsen 83654 Det er ok. Men det er for mig en gå..

3 6/4 23:58 tommycarstensen 83657 Solsen Jeg er ked af det, hvis du ..

1 7/4 00:03 tommycarstensen 83658 Solsen Ahhhh ja, lige en anden tin..

3 7/4 00:30 tommycarstensen 83660 Interessant at se, hvordan der er b..

2 7/4 00:43 tommycarstensen 83661 Hyst Den her er ogsaa udmaerket: H..

0 7/4 07:14 Solsen 83662 Trump giver jeg heller ikke meget f..

2 7/4 08:55 Hyst 83663 tommycarstensen Tak,jeg tager fakt..

5 4/4 22:06 tommycarstensen 83619 Solsen "- Centralafrika har udbredt brug af ..

3 4/4 22:34 Solsen 83620 Nu var det en blandt flere indikationer, der..

0 7/4 15:39 Solsen 83668 "Chlorokin er medicinen mod epidemien" En..

1 7/4 16:29 exitnu 83669 Tidligere smittetilfælde tester positiv på ny i Sydkor..






2 3/4 11:55 emiln 83540 Giver det mening at investere i olie?

råd


1 3/4 12:01 AJE 83541 Hej, der er delte meninger om hvad kommende forhandlin..

0 3/4 12:15 emiln 83543 Nej, det har jeg ikke - men tak for linket, så giver..

1 3/4 12:18 AJE 83544 Det skulle efter planen være på mandag den 6. April..

1 3/4 15:01 bikube 83553 Hvis man vil ændre Verden, skal man starte med si..

1 3/4 13:14 freddykim 83545 hvad nu hvis trump ikke har en aftale om cut - flere a..

1 3/4 13:21 AJE 83546 freddy, det var også delvist det jeg skrev. Det er j..

1 3/4 13:24 Hyst 83547 Når vi nu er i gang med vilde spekulationer kunne sv..

1 3/4 13:26 AJE 83548 Aaaarh, Trump skrev jo at det var hans gode ven...:..

1 3/4 13:32 Hyst 83549 Amerika first!

0 3/4 13:37 freddykim 83550 Hyst - hvis du var i Saudiernes sko - hvad ville d..

1 3/4 13:38 AJE 83551 De har vel kortsigtigt også en interesse i at "kn..

0 3/4 15:03 bikube 83554 Det ser jeg da ikke som kortsigtet.

1 3/4 15:05 enEllerAnden 83555 Jeg tænker også at de er interessede i at holde p..

2 3/4 15:37 Hyst 83557 Det drejer sig ikke udelukkende om profit, men og..

2 4/4 16:53 Opr2nist 83600 Saudierne har masser af militær. Eneste problem..

3 4/4 20:13 bgadk 83607 Uanset hvor mange F15 jagere og andet moderne ..

1 4/4 21:22 Hyst 83612 Korrekt, men husk at i dag er Saudierne kun ..

1 4/4 21:43 bgadk 83615 Saudi Arabien er et kongedømme (læs diktat..

1 4/4 21:59 Hyst 83617 Tidligere var magten i Saudi fordelt mel..

1 4/4 21:27 Opr2nist 83613 Biden vinder ikke over Trump, han har ikke m..

1 4/4 21:39 bgadk 83614 Biden er ikke en god taler, men han er god..

1 5/4 18:06 Opr2nist 83637 Fakta er at sønnike fik et godt ben i Uk..

3 5/4 13:10 Hyst 83631 Det er jo ikke Saudierne som sådan der er prob..







side 1 / 544
Opret nyt indlægSorter: Nyeste|Bedste|Egne|Ulæste



BEDSTE INDLÆG



AKTIEKURSER ALLE

VWS.CO572,50+1,60%
NZYM B.CO357,00+1,19%
COLO B.CO584,50+0,86%
TRYG.CO152,90+0,53%
CHR.CO561,00+0,36%
GEN.CO1.261-2,25%
TDC.CO37,35-1,11%
WDH.CO183,10-0,65%
JYSK.CO359,00-0,55%
DANSKE.CO242,50-0,49%


ANBEFALINGER ALLE